Léto, slunce, drinky, dobré jídlo, tanečky, divadlo, přátelé a rodina, to vše si můžete užít na naší Chill out odpolední party ve Sportklubu.

• V 15.hod přijďte s dětmi. Pod širým nebem, ale pěkně ve stínu, začne představení Loutkového divadélka Radost – vstupné dobrovolné – věnované divadlu.
  • Osladit si den a ochutnat tak skvělé dezerty, budete moc u okýnka Martiny Konradové. Jen tak kousek ke kávě na dečku, nebo do krabičky domů.
  • Další osvěžení můžete v sobotu zažít u stánku Aničky Andulka Winery. Mladá, krásná vinařka z Dolních Bojanovic, která vám představí vína, která jsme si vybrali i k nám do Sportklubu
  • Šéfkuchař Honza pro vas chystá letní dobroty. Třeba španělskou paellu nebo gazpacho.
  • O pravou letní náladu se postará DJ Skill, který nás hudebně provede celým odpolednem a vy se tak můžete lehce pohupovat v chill out rytmu.

Pište si do kalendáře – SOBOTA 26. 6. 2021 🙂

Těšíme se na vás!