Není ani možné, že už je to rok, co jsme pro vás otevřeli brány nového areálu poprvé. Řekněme si na rovinu, že uplynulý rok byl rokem zvratů a překvapení…

Plní nadšení a velkých plánů jsme se vloni vrhli do práce, ale když se nyní ohlédneme, vše bylo nakonec úplně jinak než jsme čekali. Posledních 12 měsíců jsme společně zažívali něco, co naše společnost dosud nezažila a vše se promítlo i do našeho podnikání. Jsme vám nesmírně vděční za vaši přízeň a děkujeme, že jste i v době lock-downů a omezení oceňovali naši snahu a přijali všemožná provizorní řešení a pomohli nám tak přečkat tuto nelehkou dobu.

Doufáme, že covid už nám do dalších let přestane házet klacky pod nohy a my se budeme moci věnovat naplno jen našim milým zákazníkům.

Přijďte mezi nás a oslavme společně naše 1. výročí – v SOBOTU 24. 7. 2021 v 19 hod.

Těšíme se na vás!

Tým Sportklubu Kostice